ADWOKATURA POLSKA
Kontakt

Kancelaria Adwokacka Jarosław Jackiewicz

tel: (58) 308 47 64
tel: 662 039 930
e-mail: kancelariaadwokacka@jjackiewicz.pl

ul. Targ Drzewny 3/7
80-886, Gdańsk
woj. pomorskie

NIP: 5831095891

Zapytaj Prawnika

Formularz kontaktowy
  • pl
  • en
  • es

Windykacja należności

Działania zmierzające do możliwie jak najszybszego odzyskania należności naszego Klienta prowadzimy na różnych etapach. Konkretne narzędzia proceduralne są przez adwokatów gdańskiej Kancelarii dobierane na podstawie wnikliwiej analizy sprawy, dostarczonej przez Klienta dokumentacji, jego oczekiwań oraz efektywności dotychczasowej współpracy i komunikacji z dłużnikiem. Windykacja prowadzona przez naszych adwokatów przyjmuje postać:

  • postępowania polubownego,
  • postępowania sądowego,
  • windykacji egzekucyjnej.

W przypadku postępowania polubownego zadaniem prawnika jest nawiązanie kontaktu z dłużnikiem oraz zawarcie ugody – ustalenia warunków spłaty zadłużenia, które pozwolą dłużnikowi utrzymać płynność finansową oraz wywiązać się z zobowiązań finansowych. Kancelaria prowadzi wówczas w imieniu Klienta negocjacje, troszcząc się o zabezpieczenie jego interesów oraz ogólnego dobra.

Brak efektywności windykacji polubownej zobowiązuje nas do wprowadzenia jej na drogę sądową celem uzyskania wyroku egzekucji z tytułem wykonawczym. Zadaniem gdańskiej Kancelarii jest również nadzorowanie prac komorniczych, w trakcie których reprezentujemy interesy naszych Klientów.

Obsługę w sprawach związanych z odzyskiwaniem należności dostosowujemy indywidualnie do potrzeb Klienta.